Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Çelebi Çevik E-ticaret Dış Ticaret Limited Şirketi

Çelebi Çevik tarafından Kayseri'de kurulan firmamız resmi olarak 2005 yılında ticari hayatına başlamıştır. Firmamız Elektronik ticaret ve Dış ticaret konusunda faaliyet göstermektedir .Türkiyenin ilk online batarya satış sitesi olan ''Bataryam.com'' ve online yedek parça satış sitesi olan ''eMakinem.com '' yine aynı dönemde hizmete girmiştir.

Kurulduğu günden bugüne ürün ve hizmetlerin dağıtımında, doğru tedarik zinciri yöntemi ve iş ortaklarına değer katan ilişki anlayışı ile farklı ve yenilikçi gelişmeler üreterek, satıcı ve tedarikçileri birbirine en etkin biçimde bağlamıştır.


2005 den bugüne koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız  E-ticaret aracılığıyla tüm dünyaya hizmet vermekte ve satışlarının %75 ini yurtdışı pazarına yapmaktadır.


Vizyon


Ürün ve hizmetlerin dağıtımında öncü konuma gelerek odağında müşterinin yer aldığı tedarik zinciri çözümleri sunmak.


Misyon


Yüksek kalitede ürün ve hizmet sunarak daha çok müşterinin sadakatini kazanmak; hizmet vermek ve ürünlerimizin satış ve satış sonrasına yönelik hizmetlerini geliştirerek pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırmak; bu faaliyetlerde çalışanlarımıza, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı daha iyi yerine getirmektir.


Bölgesel Misyon & Vizyon


Elektronik ticaretin gündelik hayatta gerçek ticaret olarak kullanılır olması ve bunu geliştirme çabası içinde olma… Elektronik ticaretin bir sektör olarak algılanarak uluslararası gelir imkanlarının sağlanması…


Detaylı bilgi için:https://www.cevik-int.com adresini ziyaret edebilirsiniz.